do kościoła

Archikatedralna Archikatedralna
--
Wawel 3


Msze: 07:00 (j. łaciński), 08:00, 09:00 (j. łaciński), 10:00, 11:30, 16:30 (X-III), 17:30 (IV-IX)
Bazylika Mariacka (Wniebowzięcia NMP) Bazylika Mariacka (Wniebowzięcia NMP)
--
Rynek Główny


Msze: 06:00, 07:00, 08:00, 09:00, 10:00, 11:15, 12:00, 13:00, 18:30
bł. Anieli Salawy bł. Anieli Salawy
--
al. Kijowska 29


Msze: 07:30, 09:00, 10:30, 12:00, 18:00, 19:30
bł. Jerzego Popiełuszki (Złocień) bł. Jerzego Popiełuszki (Złocień)
--
ul. Agatowa 39


Msze: 08:00, 10:00 (bez wakacji), 11:30, 16:30
Boskiego Zbawiciela Boskiego Zbawiciela
--
ul. św. Jacka 16


Msze: 08:00, 09:30, 11:00 (dla rodziców i dzieci), 13:00, 18:00
Bożego Ciała Bożego Ciała
--
ul. Bożego Ciała 26


Msze: 06:30, 08:00, 09:30, 11:00(z udziałem dzieci), 12:15, 16:00, 19:00
Chrystusa Króla Chrystusa Króla
--
ul. Zaskale 1


Msze: 07:30, 09:00, 11:00 (dla dzieci), 18:00
Chrystusa Króla Chrystusa Króla
--
al. 29 Listopada 195


Msze: 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00
Ducha Świętego Ducha Świętego
--
Podstolice 25, Wieliczka


Msze: 07:30, 09:00, 11:00, 16:00
Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka
--
ul. Stelmachów 137


Msze: 08:30, 10:00, 11:30, 19:00 (wrzesień - maj), 20:00 (czerwiec - sierpień)
Kaplica Matki Bożej Częstochowskiej (Kostrze) Kaplica Matki Bożej Częstochowskiej (Kostrze)
--
Kostrze


Msze: 10:00, 16:00 (oprócz wakacji)
Kaplica Szpitala Zakonu Bonifratrów Kaplica Szpitala Zakonu Bonifratrów
--
ul. Trynitarska 11


Msze: 10:30
Kaplica św. Teresy
--
ul. Goryczkowa


Msze: 08:00, 11:00
Klasztor pw. Opieki św. Józefa (Karmelitanki Bose) Klasztor pw. Opieki św. Józefa (Karmelitanki Bose)
--
ul. Łobzowska 40


Msze: 08:00, 09:30
Kościół Przemienienia Pańskiego, Pijarzy Kościół Przemienienia Pańskiego, Pijarzy
--
ul. Pijarska 2


Msze: 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 19:00
Kościół św. Bartłomieja
--
ul. Klasztorna 4


Msze: 10:15 (dla dzieci), 11:30
Księży Misjonarzy (Stradom) Księży Misjonarzy (Stradom)
--
ul. Stradom 6


Msze: 06:00, 07:30, 09:00, 10:30, 11:30, 13:00, 19:00
Matki Boskiej Częstochowskiej Matki Boskiej Częstochowskiej
--
ul. G. Korzeniaka 16


Msze: 07:00, 09:00, 11:00 (suma), 18:00
Matki Bożej Dobrej Rady Matki Bożej Dobrej Rady
--
al. Dygasińskiego 44


Msze: 06:30, 08:00, 09:30, 11:00 (dla dzieci), 12:30, 18:00, 19:30 (bez VII i VIII)
Matki Bożej Dobrej Rady - kaplica Matki Bożej Dobrej Rady - kaplica
--
ul. Górników 29


Msze: 10:00, 11:30, 17:00
Matki Bożej Fatimskiej Matki Bożej Fatimskiej
--
ul. Mały Płaszów 11


Msze: 07:30, 09:30, 11:00 (dla dzieci), 12:15 (oprócz wakacji), 18:00
Matki Bożej Fatimskiej Matki Bożej Fatimskiej
--
Golkowice 457


Msze: 08:30, 10:00, 11:30, 18:00
Matki Bożej Królowej Polski (Arka Pana) Matki Bożej Królowej Polski (Arka Pana)
--
ul. Obronców Krzyża 1


Msze: 06:30, 08:00, 09:30, 10:00 (w kaplicy pojednania, nie ma w wakacje) 11:00, 12:30, 14:00, 16:00, 17:30, 19:00
Matki Bożej Nieustającej Pomocy
--
ul. Księcia Józefa 176


Msze: 08:00, 10:00, 11:30 (IX-VI), 18:00
Matki Bożej Nieustającej Pomocy Matki Bożej Nieustającej Pomocy
--
Rynek 3, Zielonki (Bibice)


Msze: 08:00, 11:00, 16:00
Matki Bożej Różańcowej Matki Bożej Różańcowej
--
ul. Nowosądecka 41


Msze: 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 19:30
Matki Bożej Zwycięskiej Matki Bożej Zwycięskiej
--
ul. Zakopiańska 86


Msze: 07:00, 09:00 (młodzież), 10:30 (dzieci), 12:00, 18:00
MB Częstochowskiej MB Częstochowskiej
--
os. Szklane Domy 7


Msze: 06:30, 08:00, 09:30 (młodzież), 11:00, 12:30 (dzieci), 17:00, 19:00, 20:30
MB Fatimskiej MB Fatimskiej
--
ul. Komandosów 18


Msze: 07:00, 09:00, 10:00 (w kościółku Św. Bartłomieja, z wyjątkiem wakacji), 10:30, 12:00, 17:00 (brak w okresie od Wielkanocy do ostatniej niedzieli września), 18:30, 20:00
MB Królowej Polski MB Królowej Polski
--
ul. Zamiejska 6


Msze: 07:00, 08:30, 10:00 (w ciągu roku szkolnego, dla przedszkolaków), 11:15, 12:30, 14:00, 18:00, 20:00
MB Królowej Polski MB Królowej Polski
--
al. Panieńskich Skał 18


Msze: 08:00, 09:30, 11:00, 12:30 (z wyjątkiem VII, VIII), 18:00
MB Nieustajacej Pomocy MB Nieustajacej Pomocy
--
ul. Hemara 1


Msze: 07:30, 09:00, 10:30 (dla dzieci), 12:00, 18:00
MB Nieustajacej Pomocy MB Nieustajacej Pomocy
--
ul. Zamoyskiego 56


Msze: 07:30, 09:00, 10:30 (dla dzieci), 12:00, 16:00 (z wyjątkiem wakacji), 18:30, (z udziałem młodzieży bierzmowanej i studentów), 20:00)
MB Nieustajacej Pomocy MB Nieustajacej Pomocy
--
os. Bohaterów Września 33


Msze: 06:00, 07:30, 09:00, 10:30, 12:00, 13:30 (bez wakacji), 16:30, 18:00, 19:30
MB Ostrobramskiej MB Ostrobramskiej
--
ul. j. Meissnera 20


Msze: 06:30, 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00 (z wyjątkiem wakacji), 19:15
MB Pocieszenia MB Pocieszenia
--
ul. Bulwarowa 15a


Msze: 07:00, 08:30, 10:00, 11:30 (dla dzieci), 13:00, 18:00, 20:00 (dla młodzieży)
MB Rożańcowej MB Rożańcowej
--
ul. Skotnicka 139a


Msze: 08:00, 10:00, 11:30, 18:00
MB Saletyńskiej MB Saletyńskiej
--
ul. Cegielniana 43


Msze: 07:00, 09:00, 10:30, 12:00 (dla dzieci), 18:00, 20:00
Miłosierdzia Bożego Miłosierdzia Bożego
--
ul. Bandurskiego 12


Msze: 08:00, 09:30 (dla młodzieży), 11:00 (z udziałem scholi parafialnej), 12:00, 13:00, 18:00
Miłosierdzia Bożego Miłosierdzia Bożego
--
ul. Kurczaba 5


Msze: 06:30, 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00 (VII-VIII nie ma), 19:15
Miłosierdzia Bożego Miłosierdzia Bożego
--
os. Na Wzgórzach 1a


Msze: 06:30, 08:00, 09:30 (dla młodzieży), 11:00 (rodzinna), 12:30 (z wyjątkiem VII-VIII), 16:00, 19:00
Mogiła, OO. Cystersi Mogiła, OO. Cystersi
--
ul. Klasztorna 11


Msze: 06:30, 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 14:00, 16:30, 18:00
Najswiętszego Salwatora Najswiętszego Salwatora
--
ul. Kościuszki 88


Msze: 06:30, 07:30, 09:00, 10:30 (dzieci), 12:00, 13:15 (I niedziela miesiąca – chrzty), 19:00
Najświętszego Imienia Maryi Najświętszego Imienia Maryi
--
ul. Dzielskiego 1


Msze: 06:00, 07:00, 08:30, 10:00(dla gimnazjalistów), 11:30(dla dzieci), 13:00, 15:00 (od września do czerwca), 19:00(dla młodzieży szkół średnich i pracującej, studentów, absolwentów)
Najświętszego Salwatora Najświętszego Salwatora
--
ul. św Bronisławy 9


Msze: 11:15
Najświętszego Serca Pana Jezusa Najświętszego Serca Pana Jezusa
--
ul. Ludźmierska 2


Msze: 07:00 (bez wakacji), 08:30, 10:00, 11:30, 13:00 (nie ma w wakacje), 18:00, 19:30 (dla młodych)
Najświętszego Serca Pana Jezusa Najświętszego Serca Pana Jezusa
--
ul. Wzgórze 33, Pychowice


Msze: 07:30, 09:00, 10:30 (oprócz wakacji), 12:00 (rodzinna), 18:00
Najświętszego Serca Pana Jezusa Najświętszego Serca Pana Jezusa
--
ul. hm. Stanisława Millana 13


Msze: 07:30, 09:00 (dla młodzieży), 10:30, 12:00 (dla dzieci), 16:00 (od IX-VI) 18:00, 20:00 (VII-VIII)
Najświętszego Serca Pana Jezusa Najświętszego Serca Pana Jezusa
--
ul. Saska 2


Msze: 07:00, 09:00, 10:30, 12:00 (dla dzieci), 18:00, 19:30(dla molodzieży)
Najświętszego Serca Pana Jezusa Najświętszego Serca Pana Jezusa
--
ul. Cechowa 144


Msze: 07:00, 09:00, 11:00, 16:00
Najświętszego Serca Pana Jezusa
--
ul. Niewielka 1a


Msze: 08:00, 10:30, 17:00
Najświętszego Serca Pana Jezusa (Sercanki) Najświętszego Serca Pana Jezusa (Sercanki)
--
ul. Garncarska 24


Msze: 07:00, 10:00, 12:00, 18:00
Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
--
ul. Pasteura 1


Msze: 07:00, 08:30, 10:00, 11:30 (dzieci), 13:00, 16:00 (od wrzesnia do czerwca), 18:00
Najświętszej Maryi Panny Śnieżnej Najświętszej Maryi Panny Śnieżnej
--
ul. Mikołajska 21


Msze: 07:30, 19:00
Najświętszej Maryi Panny z Lourdes Najświętszej Maryi Panny z Lourdes
--
ul. Misjonarska 37


Msze: 06:30, 08:00, 09:30, 11:00 (dzieci), 11:00 (w Kaplicy Akademickiej dla dzieci przedszkolnych w roku szkolnym), 12:30, 15:00 (bez lipca i sierpnia), 16:30, 18:30, 20:00 (akademicka)
Narodzenia NMP Narodzenia NMP
--
Zielonki, ul. Ks. Jana Michalika 1


Msze: 8:00, 10:00 (z udziałem dzieci), 12:00 (suma), 17:00 (w okresie zimowym 16:00)
Narodzenia NMP Narodzenia NMP
--
ul. ks. J. Popiełuszki 35


Msze: 07:00, 09:00, 11:00, 12:30 (brak w wakacje), 18:00
Narodzenia NMP - kaplica cmentarna Narodzenia NMP - kaplica cmentarna
--
ul. Mała Góra


Msze: 10:00
Narodzenia św. Jana Chrzciciela Narodzenia św. Jana Chrzciciela
--
Korzkiew 3


Msze: 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 16:00
Nawiedzenia NMP Nawiedzenia NMP
--
ul. Ks. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 6


Msze: 08:00, 09:30 (młodzież), 11:00 (dla dzieci), 18:00
Nawiedzenia NMP - OO. Karmelici Nawiedzenia NMP - OO. Karmelici
--
ul. Karmelicka 19


Msze: 06:00, 07:00, 08:00, 09:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 16:30, 19:00
Niepokalanego Poczecia NMP Niepokalanego Poczecia NMP
--
ul. Chełmońskiego 41


Msze: 06:00, 07:30, 09:00 (dla młodzieży), 10:30 (dla dzieci), 12:00, 13:15, 18:00, 20:00
Niepokalanego Poczęcia NMP (św. Łazarza)
--
ul. Kopernika 19


Msze: 10:00, 16:00
Niepokalanego Serca NMP Niepokalanego Serca NMP
--
ul. Półłanki 100


Msze: 08:00, 10:00, 12:00 (z wyjątkiem wakacji), 18:00
OO. Bernardyni OO. Bernardyni
--
ul. Bernardyńska 2


Msze: 07:00, 08:00, 09:00, 10:00, 11:00, 12:00, 16:00, 18:30
OO. Dominikanie OO. Dominikanie
--
ul. Stolarska 12


Msze: 08:00, 09:00, 10:30 (konwentualna), 12:00, 13:30, 15:30 (bez wakacji), 17:00, 19:00 (młodzież), 20:20 (msza akademicka), 21:30
OO. Franciszkanie OO. Franciszkanie
--
Plac Wszystkich Świętych 5


Msze: 06:30 (w kaplicy Matki Bożej), 08:00, 09:30, 11:00, 12:00, 13:15 (każda III-a niedz. mies. bez wakacji), 15:30 (w j. włoskim bez wakacji), 16:30, 19:00
OO. Jezuici OO. Jezuici
--
ul. Kopernika 26


Msze: 06:00, 07:30, 09:00, 11:00, 12:30, 15:30, 18:00
OO. Kapucyni OO. Kapucyni
--
ul. Loretańska 11


Msze: 06:30, 08:00, 09:30, 11:00 (dla dzieci), 12:30, 16:30, 19:00
OO. Karmelici Bosi (Niepokalanego Poczęcia NMP) OO. Karmelici Bosi (Niepokalanego Poczęcia NMP)
--
ul. Rakowicka 18


Msze: 06:30, 08:00, 09:30, 11:00 (dla dzieci), 12:30, 18:00 (akademicka)
OO. Paulini na Skałce OO. Paulini na Skałce
--
ul. Skałeczna 15


Msze: 07:00, 08:00, 09:00 (w języku łacińskim), 10:30, 12:30, 17:30, 20:00
Opatrzności Bożej Opatrzności Bożej
--
ul. Piłkarska 9


Msze: 08:00, 10:00, 12:00, 18:30
Opatrzności Bożej - kaplica Opatrzności Bożej - kaplica
--
ul. Chałubińskiego 61


Msze: 09:00, 11:00
Pana Jezusa Dobrego Pasterza Pana Jezusa Dobrego Pasterza
--
ul. Dobrego Pasterza 4


Msze: 06:30, 08:00, 09:00, 10:00, 11:15 (dla dzieci), 12:30, 16:00 (bez lipca i sierpnia), 18:00, 19:15 (akademicka)
Parafia Świętego Krzyża Parafia Świętego Krzyża
--
św. Krzyża 23


Msze: 09:00, 10:30 (msza trydencka), 12:00, 13:15 (dzieci), 18:00, 19:15 (msza trydencka), 21:00
Podwyższenia Krzyża Świętego Podwyższenia Krzyża Świętego
--
ul. Witosa 9


Msze: 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 14:15 (z wyjątkiem wakacji), 17:00, 19:00
Podwyższenia Krzyża Świętego Podwyższenia Krzyża Świętego
--
ul. Mieczysława Wrony 104


Msze: 08:00, 10:00, 11:30, 17:00
Przemienienia Pańskiego Przemienienia Pańskiego
--
ul. Bogdanowskiego 14


Msze: 08:00, 10:00, 12:00, 16:00
Rektorat bł. Jana Pawła II (Ruczaj) Rektorat bł. Jana Pawła II (Ruczaj)
--
ul. Bobrzyńskiego 8


Msze: 09:00, 10:30 (dla dzieci-poza VII i VIII), 12:00, 17:00 (poza VII i VIII), 19:00 (dla studentów)
Sanktuarium Bożego Miłosierdzia Sanktuarium Bożego Miłosierdzia
--
Łagiewniki, ul. św. Siostry Faustyny 3


Msze: 07:00 (kaplica, telewizyjna), 08:30 (kaplica), 09:00, 10:30, 12:00, 13:30, 15:20, 18:00, 19:00 (kaplica)
Sanktuarium Ecce Homo św. Brata Alberta Sanktuarium Ecce Homo św. Brata Alberta
--
ul. Woronicza 10


Msze: 07:30
Sanktuarium Jana Pawła II Sanktuarium Jana Pawła II
--
ul. Totus Tuus 32


Msze: 08:00, 09:30, 11:00 (dla dzieci), 12:30, 17:00
Sanktuarium Najświętszej Rodziny Sanktuarium Najświętszej Rodziny
--
ul. Aleksandry 1


Msze: 06:30, 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 17:00, 19:00
Siostry Felicjanki Siostry Felicjanki
--
ul. Smoleńsk 6


Msze: 08:00 (nie ma w wakacje), 09:00, 10:00, 11:00 (nie ma w wakacje), 12:00, 19:30
Stygmatów św. Franciszka z Asyżu Stygmatów św. Franciszka z Asyżu
--
ul. Ojcowska 1


Msze: 07:00, 09:00 (dla młodzieży), 10:30 (dla dzieci), 12:00, 18:00
św. Agnieszki św. Agnieszki
--
ul. Dietla 30


Msze: 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 16:00
św. Andrzeja św. Andrzeja
--
ul. Grodzka 56


Msze: 07:00, 10:00
św. Andrzeja Boboli św. Andrzeja Boboli
--
ul. A6 nr 4, Węgrzce


Msze: 07:00, 09:00, 10:30 (dla dzieci), 12:00, 16:00
św. Anny św. Anny
--
ul. św. Anny 11


Msze: 07:30, 09:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 19:30, 20:30, 21:30
św. Antoniego z Padwy św. Antoniego z Padwy
--
ul. Pod Strzecha 16


Msze: 07:00, 10:00, 12:00, 18:00 (z wyjątkiem wakacji)
św. Antoniego z Padwy św. Antoniego z Padwy
--
Rzaska, ul. Słoneczna 24


Msze: 07:30, 09:30, 11:00, 16:00 (nie ma w wakacje)
św. Apostolów Piotra i Pawla - Tyniec, OO. Benedyktyni
--
ul. Benedyktynska 37


Msze: 06:30, 08:30, 10:30, 12:30, 18:00
św. Barbary - OO. Jezuici św. Barbary - OO. Jezuici
--
Mały Rynek 8


Msze: 09:30, 10:00 (dla młodzieży, w kaplicy Sodalicji na I piętrze nad zakrystią), 11:00, 12:30, 14:30 (w języku niemieckim), 16:00, 18:00
św. Brata Alberta św. Brata Alberta
--
os. Dywizjonu 303, 63


Msze: 06:30, 08:00, 09:30, 11:00, 13:00, 14:15 (dla dzieci, chrzty), 16:00, 18:00, 19:00 (zima), 20:00 (lato)
św. Floriana św. Floriana
--
ul. Warszawska 1b


Msze: 06:30, 08:00, 09:30, 11:00, 12:15, 15:15 (z wyjątkiem wakacji), 18:30, 20:00
św. Franciszka Salezego św. Franciszka Salezego
--
u. Krowoderska 16


Msze: 08:00, 10:30, 12:00, 17:00
św. Grzegorza Wielkiego św. Grzegorza Wielkiego
--
ul. Jeziorko 40


Msze: 07:00, 09:00, 11:00, 16:00
św. Idziego św. Idziego
--
ul. Grodzka 65


Msze: 09:00, 10:30 (j. angielski), 12:00
św. Jacka św. Jacka
--
ul. Radzikowskiego 49


Msze: 08:00, 10:00, 12:00, 19:30
św. Jadwigi Królowej św. Jadwigi Królowej
--
ul. Łokietka 60


Msze: 06:30, 08:00, 09:30, 10:00 (kaplica), 11:00, 12:30, 17:00, 18:30, 20:30
św. Jadwigi Królowej św. Jadwigi Królowej
--
ul. Zagaje 42


Msze: 08:00, 09:30, 11:00 (dla dzieci w ciągu roku szkolnego), 12:15, 19:00
św. Jana Chrzciciela św. Jana Chrzciciela
--
ul. Dobrego Pasterza 117


Msze: 07:30, 09:00, 10:30, 12:00, 13:30(nie ma w wakacje), 18:00 (nie ma w wakacje), 19:30
św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty
--
ul. św. Jana 7


Msze: 08:00, 10:00 (dla głuchoniemych), 14:30, 18:00
św. Jana Kantego św. Jana Kantego
--
ul. Jabłonkowska 18


Msze: 07:30, 09:00, 10:30, 12:00, 13:15 (oprócz wakacji), 17:00 (oprócz wakacji), 18:30, 20:00 (dla studentów)
św. Józefa św. Józefa
--
ul. Zamoyskiego 2


Msze: 07:30, 09:00, 10:30 (dla dzieci), 12:00, 18:30, 20:00 (dla studentów i ludzi biznesu)
św. Józefa (Bernardynek)
--
ul. Poselska 21


Msze: 08:00, 09:30, 10:30, 18:30
św. Józefa Oblubieńca NMP św. Józefa Oblubieńca NMP
--
os. Kalinowe 5


Msze: 07:00, 09:00 (młodzież), 11:00, 13:00 (dzieci), 18:00
św. Judy Tadeusza św. Judy Tadeusza
--
ul. Wężyka 6


Msze: 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00
św. Karola Boromeusza św. Karola Boromeusza
--
ul. Zdrowa


Msze: 08:00, 09:30, 11:00, 12:15, 17:00 (wrzesień - czerwiec), 18:00
św. Katarzyny Aleksandryjskiej św. Katarzyny Aleksandryjskiej
--
ul. Augustiańska 7


Msze: 07:00 (nie ma w wakacje), 09:00, 11:00 (dzieci), 12:15, 18:00
św. Kazimierza św. Kazimierza
--
ul. Bobrowskiego 6


Msze: 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 16:30, 18:00 (w VII i VIII 08:00, 09:30, 11:00, 19:00)
św. Kazimierza (Franciszkanie)
--
ul. Reformacka 4


Msze: 07:30, 09:00, 10:30, 12:00, 16:15, 19:00
św. Kingi św. Kingi
--
ul. Siemomysła 37


Msze: 07:30, 09:30, 11:30, 18:00
św. Maksymiliana Marii Kolbego św. Maksymiliana Marii Kolbego
--
os. Tysiąclecia 86


Msze: 06:30, 08:00, 09:30, 10:30 (dolny kościół dla dzieci), 11:00, 13:00, 17:00, 19:00 (dla młodzieży i studentów)
Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Opatkowicach Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Opatkowicach
--
ul. Dębskiego 6B


Msze: 07:30, 10:00, 11:30, 16:00
św. Małgorzaty św. Małgorzaty
--
Raciborowice 2


Msze: 07:00, 09:00, 11:00, 17:00
św. Marii Magdaleny
--
ul. Niebieska 53


Msze: 08:00, 11:00, 15:00
św. Marii Magdaleny Kraków Witkowice św. Marii Magdaleny Kraków Witkowice
--
ul. Dożynkowa 35, Witkowice


Msze: 08:00, 10:00 (kaplica szpitalna), 11:30, 16:15
św. Marka Ewangelisty św. Marka Ewangelisty
--
ul. św. Marka 10


Msze: 09:00 (od IX do VI), 10:15, 11:30, 15:30, 18:00 (akademicka – od X do VI)
św. Mikołaja św. Mikołaja
--
ul. Kopernika 9


Msze: 06:30, 08:00, 09:30, 11:30 (dla dzieci), 13:00, 15:00, 19:00
Św. Pawła Apostoła Św. Pawła Apostoła
--
ul. Jaśminowa 2, Wieliczka - Krzyszkowice


Msze: 07:00, 09:00, 11:00, 13:00, 15:00, 18:00, 20:00
św. Piotra i Pawła św. Piotra i Pawła
--
ul. Grodzka 52a


Msze: 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00
św. Rafała Kalinowskiego św. Rafała Kalinowskiego
--
ul. Komuny Paryskiej 29


Msze: 08:00; 10:00; 12;00; 18:30
św. Stanislawa BM św. Stanislawa BM
--
ul. Półkole 9


Msze: 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 19:00
św. Stanislawa BM św. Stanislawa BM
--
ul. Gaik 7


Msze: 08:00, 10:30, 15:00
św. Stanislawa BM św. Stanislawa BM
--
Kantorowice 122


Msze: 09:00, 11:00, 18:00
św. Stanisława Kostki św. Stanisława Kostki
--
ul. Konfederacka 6


Msze: 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00 (z wyjątkiem wakacji), 18:00, 20:00 (w wakacje)
św. Szczepana św. Szczepana
--
ul. Sienkiewicza 19


Msze: 06:30, 08:00, 09:30, 11:00 (z udziałem dzieci), 12:30, 14:00 (bez wakacji), 18:00, 19:30 (akademicka)
św. Tomasza Apostoła św. Tomasza Apostoła
--
ul. Szpitalna 12


Msze: 08:00, 12:00
św. Wincentego
--
ul. Nadbrzezie 12


Msze: 07:20, 11:00, Krzeslawice - 09:30
św. Wincentego a Paulo (Misjonarze)
--
ul. Filipa 19


Msze: 05:30, 06:00, 07:30, 09:00, 10:30, 12:00, 16:30
św. Wojciecha św. Wojciecha
--
ul. św. Wojciecha 4


Msze: 07:30, 09:00 (dla młodzieży), 10:30 (dla dzieci), 12:00, 13:00 (bez VII i VIII), 18:00 (bez wakacji), 19:00 (w wakacje)
św. Wojciecha św. Wojciecha
--
Rynek Główny 2


Msze: 10:30, 12:15
Świętej Trójcy (Parafia OO. Bonifratrów) Świętej Trójcy (Parafia OO. Bonifratrów)
--
ul. Krakowska 48


Msze: 09:30, 11:30, 18:30
Wspomożycielki Wiernych (Salezjanie) Wspomożycielki Wiernych (Salezjanie)
--
ul. Tyniecka 39


Msze: 07:30, 10:00, 12:00, 18:00
Wszystkich Świętych
--
ul. Podbiałowa 6


Msze: 07:00, 09:00 (kaplica Wolica), 10:30 (kaplica Kościelniki), 12:00, 18:00 (kaplica Wolica), 19:00 (kaplica Kościelniki)
Zesłania Ducha Świętego Zesłania Ducha Świętego
--
ul. Rostworowskiego 13


Msze: 07:15, 08:30, 10:00, 11:30 (dla dzieci), 13:00, 16:00 (za wyjątkiem wakacji), 18:00, 19:30 (dla młodzieży)
Zmartwychwstania Pańskiego Zmartwychwstania Pańskiego
--
ul. Szkolna 4


Msze: 07:00, 08:30, 10:00, 11:30 (dla dzieci w dolnym kościele), 13:00, 18:00, 19:30
Zmartwychwstania Pańskiego Zmartwychwstania Pańskiego
--
ul. Łobzowska 10


Msze: 9:00 (poza wakacjami), 10:30, 12:00, 18:30.
Zmartwychwstania Pańskiego - kaplica Zmartwychwstania Pańskiego - kaplica
--
ul. Rakowicka 26/18


Msze: 09:00, 10:00, 11:10, 12:00 (j. łaciński), 13:00 (od listopada do Wielkanocy), 16:00 (październik), 17:00 (maj - czerwiec)

Zobacz lokalizację parafii (140)

Jeśli podoba Ci się ta strona - polub nas!