do kościoła

bł. Pier Giorgio Frassati (Dominikanie) bł. Pier Giorgio Frassati (Dominikanie)
--
ul. Zielona 13


Msze: 10:00 (rodzinna); 12:00, 19:00 (akademicka)
Błogosławionego Papieża Jana XXIII Błogosławionego Papieża Jana XXIII
--
ul. Hetmańska 9


Msze: 08:30, 10:00 (oprócz wakacji), 11:30, 13:00 (oprócz wakacji), 18:00 (oprócz wakacji), 20:00 (tylko wakacje)
Chrystusa Króla Chrystusa Króla
--
ul. Bandurskiego 55


Msze: 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00 (oprócz wakacji), 18:00
Chrystusa Odkupiciela Chrystusa Odkupiciela
--
ul. Żubardzka 28


Msze: 07:00, 08:00, 09:30, 11:00, 12:30 (oprócz wakacji), 16:00 (2 i 4 niedziela miesiąca), 18:00
Dobrego Pasterza Dobrego Pasterza
--
ul. Pasterska 12/14


Msze: 08:00, 10:00, 11:30, 13:00 (IX-VI), 18:00 (IX-VI), 19:30
Kaplica Sióstr Pasterek Kaplica Sióstr Pasterek
--
ul. Skalna 7


Msze: 09:00
Kaplica w Domu Sióstr Honoratek
--
ul. Lokatorska 12


Msze: 08:00
Klasztor Sióstr Bernardynek Klasztor Sióstr Bernardynek
--
ul. Rudzka 55/57


Msze: 08:00, 10:00, 19:00
Kościół Rektoralny Środowisk Twórczych Kościół Rektoralny Środowisk Twórczych
--
ul. Skłodowskiej-Curie 22


Msze: 09:00, 11:00
Matki Bożej Anielskiej (Franciszkanie) Matki Bożej Anielskiej (Franciszkanie)
--
ul. Rzgowska 41a


Msze: 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 16 (oprócz wakacji), 18:00, 20:00 (tylko wakacje)
Matki Bożej Bolesnej (Pasjoniści) Matki Bożej Bolesnej (Pasjoniści)
--
al. Pasjonistów 23


Msze: 07:00, 08:30, 10:00, 11:30 (dla dzieci), 13:00 (oprócz wakacji), 18:00, 20:00 (tylko wakacje)
Matki Bożej Fatimskiej Matki Bożej Fatimskiej
--
ul. Kilińskiego 228


Msze: 08:00, 09:30, 11:00, 12:30 (oprócz wakacji), 18:30
Matki Bożej Jasnogórskiej Matki Bożej Jasnogórskiej
--
ul. Gogola 12


Msze: 07:30, 09:00, 10:30, 12:00, 13:30 (oprócz wakacji), 19:00
Matki Bożej Nieustającej Pomocy Matki Bożej Nieustającej Pomocy
--
ul. Chochoła 3


Msze: 08:00, 10:00, 11:30 (oprócz wakacji), 16:30; cm. ul. Szczecińska 100 -
Matki Bożej Nieustającej Pomocy (cmetarz) Matki Bożej Nieustającej Pomocy (cmetarz)
--
ul. Szczecińska 100


Msze: 09:00, 10:30, 12:30
Matki Bożej Pocieszenia Matki Bożej Pocieszenia
--
ul. Zgierska 259


Msze: 09:00, 11:00 (dla dzieci), 13:00 (oprócz wakacji)
Matki Bożej Różańcowej Matki Bożej Różańcowej
--
ul. Janosika 110


Msze: 06:30 (tylko w wakacje), 08:00, 09:30 (dla młodzieży), 11:00 (dla dzieci), 12:30 (oprócz wakacji), 18:00
Matki Bożej Wspomożenia Wiernych (Salezjanie) Matki Bożej Wspomożenia Wiernych (Salezjanie)
--
ul. Wodna 36


Msze: 08:30, 10:00 (dla młodzieży), 11:30 (dla dzieci), 18:00
Matki Bożej Zwycięskiej Matki Bożej Zwycięskiej
--
ul. Łąkowa 27


Msze: 07:30, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00
Miłosierdzia Bożego Miłosierdzia Bożego
--
ul. Baczyńskiego 156


Msze: 07:00, 09:00, 10:30, 12:00 (dla dzieci), 13:30, 16:00 (dla małych dzieci, oprócz wakacji), 18:00 (19:00 w wakacje)
Najświętszego Imienia Jezus (Jezuici) Najświętszego Imienia Jezus (Jezuici)
--
ul. Sienkiewicza 60


Msze: 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 20:30
Najświętszego Imienia Maryi Najświętszego Imienia Maryi
--
ul. Sopocka 23/29


Msze: 08:30, 10:00, 11:15, 12:30, 18:00
Najświętszego Sakramentu Najświętszego Sakramentu
--
ul. Sobótki 11


Msze: 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00 (oprócz wakacji), 18:00 (20:00 w wakacje)
Najświętszego Serca Jezusowego Najświętszego Serca Jezusowego
--
ul. Retkińska 127


Msze: 07:00, 08:30, 10:00, 10:30 (oprócz wakacji, dla młodzieży gimnazjalnej), 11:30 (dla dzieci szkół podst.), 11:45 (oprócz wakacji, , dla rodziców z malutkimi dziećmi), 13:00, 14:00 (oprócz wakacji), 18:30
Najświętszego Serca Jezusowego i Świętej Marii Małgorzaty Alacoque Najświętszego Serca Jezusowego i Świętej Marii Małgorzaty Alacoque
--
ul. Zgierska 123


Msze: 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00 (oprócz wakacji), 18:00 (oprócz wakacji), 19:30
Najświętszego Zbawiciela Najświętszego Zbawiciela
--
al. Włókniarzy 187


Msze: 07:00, 08:30, 10:00 (młodzież), 11:30 (dzieci), 18:00
Najświętszego Zbawiciela (cmentarz) Najświętszego Zbawiciela (cmentarz)
--
ul. Solec 11


Msze: 12:00
Najświętszej Eucharystii Najświętszej Eucharystii
--
ul. ks. Popiełuszki 9


Msze: 07:00, 09:00, 10:30 (dla dzieci), 12:00, 13:15, 18:00 (dla młodzieży)
Niepokalanego Poczęcia NMP Niepokalanego Poczęcia NMP
--
ul. Rokicińska 333


Msze: 07:00, 08:30, 10:00 (dla młodzieży) 11:15 (dla dzieci) 12:30, 18:00
Niepokalanego Serca NMP Niepokalanego Serca NMP
--
ul. Klaretyńska 2


Msze: 07:00, 09:00, 10:30 (dla młodzieży), 12:00 (dla dzieci), 13:15, 18:00
NMP Królowej Pokoju NMP Królowej Pokoju
--
ul. Rewolucji 1905, 47


Msze: 08:00, 09:30, 11:00, 12:30 (oprócz wakacji), 18:00
NMP Królowej Polski NMP Królowej Polski
--
ul. Zgierska 230/232


Msze: 07:00, 08:30, 10:00 (dla młodzieży), 11:30 (dla dzieci), 13:00 (oprócz wakacji), 18:00 (20:00 w wakacje)
NMP Łaskawej NMP Łaskawej
--
Goplańska 11/13


Msze: 08:00, 10:00, 12:00 (dla dzieci), 19:00 (dla młodzieży)
NMP Matki Odkup. i św. Jana Bożego NMP Matki Odkup. i św. Jana Bożego
--
ul. Jutrzenki 7


Msze: 08:00, 10:00, 12:00 (dla dzieci) 13:15 (oprócz wakacji), 16:00 (oprócz wakacji), 18:00, 20:00
NMP Matki Odkup. i św. Jana Bożego (kaplica szpitalna) NMP Matki Odkup. i św. Jana Bożego (kaplica szpitalna)
--
ul. Kosynierów Gdyńskich 61


Msze: 09:00
Opatrzności Bożej Opatrzności Bożej
--
ul. Kolińskiego 26


Msze: 07:00, 09:00, 10:45 (dla dzieci), 12:00, 18:00
Opieki św. Józefa (Karmelici) Opieki św. Józefa (Karmelici)
--
ul. Liściasta 9


Msze: 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00
Podwyższenia św. Krzyża Podwyższenia św. Krzyża
--
ul. Sienkiewicza 38


Msze: 07:30, 09:00, 10:30, 12:00, 19:00
Przemienienia Pańskiego Przemienienia Pańskiego
--
ul. Rzgowska 88


Msze: 06:30, 08:00, 09:30 (dla młodzieży), 11:00 (dla dzieci), 12:15, 13:15, 17:00, 19:00
św. Alberta Chmielowskiego św. Alberta Chmielowskiego
--
ul. Bartoka 2


Msze: 07:30, 09:00, 10:30 (dla młodzieży), 12:00 (dla dzieci), 13:15 (oprócz wakacji), 18:30
św. Alberta Chmielowskiego (cmentarz) św. Alberta Chmielowskiego (cmentarz)
--
ul. Lodowa 78


Msze: 09:00
św. Andrzeja Boboli św. Andrzeja Boboli
--
ul. Rynek-Nowosolna 14


Msze: 09:00, 11:00 (dla młodzieży), 12:30 (dla dzieci), 18:00
św. Anny św. Anny
--
ul. Śmigłego Rydza 24/26


Msze: 06:30, 08:00, 09:30, 11:00, 12:15, 13:30, 18:00
św. Anny (kaplica) św. Anny (kaplica)
--
ul. Wacława 4


Msze: 07:30 (III niedziela m-ca), 11:00, 12:30
św. Antoniego św. Antoniego
--
ul. św. Antoniego Padewskiego 4


Msze: 06:30, 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00 (19.00 od maja do sierpnia)
św. Antoniego (Franciszkanie, Łagiewniki) św. Antoniego (Franciszkanie, Łagiewniki)
--
ul. Okólna 185


Msze: 07:00, 08:00, 09:30 (dla dzieci), 11:00, 12:30, 16:00, 18:00
św. Ap. Piotra i Pawła św. Ap. Piotra i Pawła
--
ul. Nawrot 104


Msze: 07:00, 08:30, 10:00, 11:15 (w języku migowym, dolny kościół), 11:30, 13:00, 18:00, 20:30 (górny kościół od czerwca do września)
św. Doroty św. Doroty
--
ul. Pomorska 445


Msze: 08:00, 10:15, 12:00, 17:00 (od Wielkiego Postu do czerwca i w październiku)
Św. Elżbiety Węgierskiej i Bł. Anastazego Pankiewicza (Bernardyni) Św. Elżbiety Węgierskiej i Bł. Anastazego Pankiewicza (Bernardyni)
--
ul. Anastazego Pankiewicza 15


Msze: 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00
Św. Elżbiety Węgierskiej i Bł. Anastazego Pankiewicza (kaplica) Św. Elżbiety Węgierskiej i Bł. Anastazego Pankiewicza (kaplica)
--
ul. Smutna 9


Msze: 11:00
św. Faustyny św. Faustyny
--
pl. Niepodległości 1


Msze: 07:00, 9:00 (dla młodzieży), 11:00 (dla dzieci), 12:30, 18:00
św. Franciszka z Asyżu św. Franciszka z Asyżu
--
ul. Przyszkole 2


Msze: 07:00, 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00
św. Jana Chrzciciela św. Jana Chrzciciela
--
ul. Podchorążych 2


Msze: 07:30, 09:00, 10:30, 12:00, 13:15, 17:00
św. Jana Ewangelisty św. Jana Ewangelisty
--
ul. Kazimierza Odnowiciela 5


Msze: 07:30, 09:00, 10:30, 12:00, 13:15 (oprócz wakacji), 18:00
św. Jerzego (Wojskowa) św. Jerzego (Wojskowa)
--
ul. św. Jerzego 9


Msze: 08:00, 10:00, 12:00, 18:00
św. Józefa św. Józefa
--
ul. Ogrodowa 22


Msze: 08:30, 10:00 (dla młodzieży), 11:30 (dla dzieci), 13:00 (bez VII i VIII), 16:30, 19:00
św. Józefa św. Józefa
--
ul. Farna 15


Msze: 07:00, 09:00, 10:30, 12:00, 18:00
św. Judy Tadeusza św. Judy Tadeusza
--
ul. Antoniego Książka 40


Msze: 08:00, 10:00, 12:00, 18:00 (oprócz wakacji)
św. Judy Tadeusza (siostry Św. Rodziy) św. Judy Tadeusza (siostry Św. Rodziy)
--
ul. Żucza 38


Msze: 09:00
św. Kazimierza św. Kazimierza
--
ul. Niciarniana 7


Msze: 07:00, 08:30, 10:00 (dla dzieci), 11:30 (dla młodzieży), 13:00, 18:00
św. Łukasza Ewangelisty św. Łukasza Ewangelisty
--
ul. Strycharska 22


Msze: 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00 (oprócz wakacji), 18:00
św. Maksymiliana Kolbego (Franciszkanie) św. Maksymiliana Kolbego (Franciszkanie)
--
Skwer Św. Maksymiliana M. Kolbego 1 (Dąbrowa)


Msze: 06:30, 08:00, 09:30 (dla młodzieży gimnazjalnej). 11:00 (dla dzieci), 12:30, 14:00, 18:30 (dla młodzieży licealnej i studiującej)
św. Marka Ewangelisty św. Marka Ewangelisty
--
ul. Piekarska 3


Msze: 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00
św. Mateusza Ewangelisty św. Mateusza Ewangelisty
--
ul. 28. Pułku Strzelców Kaniowskich 18


Msze: 07:30, 09:00, 10:30, 12:00, 18:30
św. Michała Archanioła św. Michała Archanioła
--
ul. Rysownicza 11


Msze: 07:00, 09:00, 10:30, 12:00, 18:00
św. Rafała Kalinowskiego św. Rafała Kalinowskiego
--
ul. św. Rafała Kalinowskiego 6


Msze: 08:00, 10:00, 12:00, 18:00 (oprócz wakacji)
św. Rodziny św. Rodziny
--
al. kard. Wyszyńskiego 41a


Msze: 08:00, 09:30, 11:00 (dla dzieci), 12:30, 16 /2 n. miesiąca, IX-IV/, 18:00 (oprócz wakacji), 19:30 (dla młodzieży)
św. Stanisława Kostki (Archikatedra Łódzka) św. Stanisława Kostki (Archikatedra Łódzka)
--
pl. Katedralny Jana Pawła II


Msze: 07:00, 08:00, 09:30 (dla młodzieży), 11:00 (dla dzieci), 12:30, 14:00 (oprócz wakacji), 17:00 (oprócz wakacji), 19:00
św. Teresy i św. Jana Bosko (Salezjanie) św. Teresy i św. Jana Bosko (Salezjanie)
--
ul. Kopcińskiego 1/3


Msze: 08:00, 10:00 (młodzież), 11:30 (dzieci i gimnazjum), 13:00, 16:00 (dla przedszkolaków i klas I-III, oprócz wakacji), 19:00 (oprócz wakacji), 20:00 (tylko w wakacje)
św. Urszuli Ledóchowskiej św. Urszuli Ledóchowskiej
--
ul. Obywatelska 60


Msze: 08:00, 09:30, 11:00 (dla dzieci) 12:30, 18:00
św. Wincentego Pallottiego (Pallotyni) św. Wincentego Pallottiego (Pallotyni)
--
ul. Łagiewnicka 197/201


Msze: 08:00, 09:30, 11:00 (dla dzieci), 12:15, 18:00 (dla młodzieży)
św. Wojciecha św. Wojciecha
--
ul. Rzgowska 242


Msze: 06:30, 08:00, 09:30 (dla młodzieży), 11:00 (dla dzieci), 12:30, 13:30, 18:00
św. Wojciecha (cmentarz) św. Wojciecha (cmentarz)
--
ul. Rzgowska 156


Msze: 12:00 (oprócz wakacji)
Trójcy Przenajświętszej Trójcy Przenajświętszej
--
ul. Roweckiego-Grota 1a


Msze: 08:00, 09:30 (dla młodzieży), 11:00 (dla dzieci), 12:30, 16:00 (tylko w III niedzielę miesiąca, od września do maja dla dzieci I komunijnych), 18:00
Wniebowstąpienia Pańskiego Wniebowstąpienia Pańskiego
--
ul. Pienista 57


Msze: 08:00, 10:00, 12:00 (dla dzieci, oprócz wakacji), 18:00
Wniebowzięcia NMP Wniebowzięcia NMP
--
pl. Kościelny 8/10


Msze: 07:00, 08:30, 10:00, 11:30 (dla dzieci), 13:00, 18:00 (dla młodzieży, w wakacje o 19:00)
Zesłania Ducha Świętego Zesłania Ducha Świętego
--
ul. Piotrkowska 2


Msze: 07:30, 09:00, 10:30, 12:00, 13:15, 18:00
Zmartwychwstania Pańskiego Zmartwychwstania Pańskiego
--
ul. Kurczaki 81/85


Msze: 07:00 (kaplica), 09:00 (plac budowy), 10:30 (plac budowy), 12:00 (plac budowy, oprócz wakacji), 18:00 (kaplica)

Zobacz lokalizację parafii (78)

Jeśli podoba Ci się ta strona - polub nas!